+90 545 763 28 70

ÇALIŞMA SAATLERİ   07:00 - 21:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Avşar Bilişim Bilgisayar Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Bilgisayar satış ve teknik servis hizmeti vermek amacı ile 2012 yılında Bursa İnegöl'de kurulmuştur.Kısa zaman içerisinde perakende ve toptan satış alanında en iyi fiyat ve servis garantisiyle aranılan bir marka haline gelmiştir.

Toptan ve perakende satış, bayi ağı, güvenlik sistemleri, network ağ hizmetleri, yazılım hizmetleri ve toner dolum merkezi dahil olmak üzere teknoloji alanında sınırsız hizmet vermektedir.

Bölgemiz ve dışındaki artan teknoloji ihtiyaçları en uygun garantisini sunarken satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri portföyünün memnuniyeti esas alınır.Her geçen gün eğitimli personel sayısını artırmakta ve gelişen teknolojiyi daha hızlı yakalamak amacıyla bir çok eğitim programına dahil olduk.

Avşar Bilişim olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi yaptığımız projelerimizi başarıya ulaştırmıştır. Kadromuzda bu tecrübeye sahip bilgili ve tecrübeli bir danışman kadrosu vardır. Bu kadronun yapacağı proje, firmanızı istediğiniz sonuca götürecek tüm unsurları içermektedir. Avşar Bilişim olarak firmanızın bilişim altyapınızın düzenli ve sürekli çalışmasına katkıda bulunabiliriz. Avşar Bilişim olarak içinde olduğumuz projelerde müşterilerimize artı değer yaratacak bir çalışma anlayışını benimsemekteyiz. Bu çerçevede firmanızın ulaşmayı hedeflediği noktalara varması için her türlü desteği sunarız.

Teknolojinin hızla ilerlediği bu dönemde teknoloji ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çalışmak dileğiyle...

vision

MİSYONUMUZ

Müşteri istekleri ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, müşterinin de beklentilerinin ötesinde değerler yaratarak sektöründe öncü ve lider kuruluş olmak.

vision

VİZYONUMUZ

Sizin memnuniyetiniz bizim için hiçbir şey ile değiştirilemez! Avşar Bilişim, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet, bize göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir. Bizce bir iş kaliteli yapılıyorsa, istenirse ekonomik de yapılır. Daima en modern ve en çağdaş teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan Avşar Bilişim için ekonomik olmak da büyük önem taşır. İş verimliliğini arttırarak hem düşük maliyetli, hem de kaliteli üretim yapmak ve üretimlerini zamanında teslim etmek şirketimizin vazgeçilmez ilkelerinden biridir. Biten her proje, bizim için kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır. Avşar Bilişim küçük büyük demeden her işi, tecrübe ve bilgiye dayalı, devamlı kendini yenileyen ve yüksek kalitedeki üretim mantığıyla gerçekleştirdiğinden, hiçbir projeyi biten bir iş olarak görmez. Onun için yapılan her iş, kalıcı ilişkilerin başarılı bir temsilidir. Bu yüzden, satış sonrası desteğe çok önem veririz ve müşterilerinin ihtiyacı olan desteği herhangi bir aksama olmadan satış sonrası da sunmaya devam ederiz. Yaptığımız her işin, çalışanlarımıza, topluma, çevreye ve ülkemize yararlı olmasına önem veririz! Her işinde topluma, çevreye ve insanlığa yararlı olmayı kendine hedef edinen Avşar Bilişim, ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunmak için kendisiyle yarışmaktadır. Avşar Bilişim, çalışanlarının ve iş hayatına yeni başlayan gençlerin mesleki eğitimini, sektöre ve topluma donanımlı bireyler kazandırılması olarak görür ve bunun için gerekenleri var gücüyle yapar.

DEVAMI

Bizi Arayın +90 545 763 28 70

Bizi Arayın +90 545 763 28 70

Mesudiye Mah. İnegöl Cad. No:43/A İnegöl/BURSA
+90 545 763 28 70
+90 224 715 64 84

Copyright © 2019 Avşar Bilişim... Tüm Hakları Saklıdır

Avsarbilisim.com

E-BÜLTEN ABONELİĞİ